Czysta, arkadowa rozrywka z grafiką na najwyższym poziomie! NFS zawsze taki był, nawet jeśli niektóre z jego wydań odbiegały od tej konwencji.
Pamiętacie, że pierwsza gra z tej serii, miała premierę w 1994r.? Najpierw na PC a w 1996r. na konsolę PlayStation i Segę Saturn (pamiętam te premiery – czasy podstawówki i pierwsza konsola PSX).

Po wydaniu kilkunastu tytułów chyba nikt już tego nie liczył. Były lepsze i gorsze okresy w „życiu” NFSa. Ostatnia odsłona z 2015r była rewelacyjna i potrafiła umilić nie jeden wieczór.
Ale na horyzoncie mamy już Payback! 10 listopada ujrzy światło dzienne najnowsza odsłona popularnego Need For Speed’a.
Z tego co widać, gra czerpie mocno ze swego poprzednika a informacja o opracowaniu jej we współpracy ze społecznością graczy, wróży murowany sukces.

Akcja rozgrywa się w mieście Fortune Valley, a przyjdzie nam jeździć o różnych porach dnia i nocy. Podczas rozgrywki bierzemy udział w rozmaitych wyścigach, podzielonych na kilka głównych kategorii a do tego będziemy mieć do dyspozycji cały wachlarz szybkich wozów w zależności o trybu gry z którego skorzystamy – wyścig, drift, teren, drag oraz ucieczka

Przyjdzie nam więc jeszcze trochę czasu poczekać ale końcu dopiero co pokazał się Dirt 4 zapewniający świetną zabawę na szutrze!

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun jak i gameplay!

Lubicie serię NFS? Które z wydań wspominacie szczególnie?