Światowa premiera ŠKODY SCALA już za nami. Ponad czterystu gości obecnych na prezentacji w Petah Tikva, na przedmieściach Tel Awiwu i tysiące uczestników oglądających premierę online, mogło po raz pierwszy zobaczyć nowy, budzący wielkie emocje model w gamie marki.

SCALA to pięciodrzwiowy hatchback, który został wyposażony w innowacyjne systemy wspomagania kierowcy i funkcjonalności z zakresu connectivity znane z samochodów klasy premium. Systemy wspomagające parkowanie, zmianę pasa ruchu i monitorujące odległość od poprzedzającego pojazdu, takie jak: PARK ASSIST, FRONT ASSIST, LANE ASSIST, CREW PROTECT ASSIST, LANE CHANGING ASSIST, to tylko wybrane przykłady innowacyjności, z którymi SCALA stanie się jednym z najbezpieczniejszych pojazdów w swoim segmencie.

Nowy model zostanie wprowadzony na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku. Zdjęcia ze światowej premiery ŠKODY SCALA dostępne są na stronie internetowej.Zachęcamy także do zapoznania się z 45-minutową prezentacją, która dostępna jest pod linkiem.

A poniżej kilka zdjęć nowego auta od naszych południowych sąsiadów.

Jak podoba Wam się nowe wydanie „Rapida”?